Kanal B
Mimar Uğur Batur “Düş ve Çizgi”- Kanal B - Bölüm 23Artera Mimarlık ve İç Mimarlık firmasının sahibi Uğur Batur'un, Kanal B isimli televizyon kanalında katılmış olduğu ve "eski mobilyaların değerlendirilmesi" hakkında konuştuğu 04.04.2017 tarihli “Düş ve Çizgi” programı.

Mimar Uğur Batur “Düş ve Çizgi”- Kanal B - Bölüm 11Artera Mimarlık ve İç Mimarlık firmasının sahibi Uğur Batur'un, Kanal B isimli televizyon kanalında katılmış olduğu ve ofisler hakkında konuştuğu 18.10.2016 tarihli “Düş ve Çizgi” programı.

Mimar Uğur Batur “Düş ve Çizgi”- Kanal B - Bölüm 8Artera Mimarlık ve İç Mimarlık firmasının sahibi Uğur Batur'un, Kanal B isimli televizyon kanalında katılmış olduğu ve kafe bistrolar hakkında konuştuğu 06.09.2016 tarihli “Düş ve Çizgi” programı.

Mimar Uğur Batur “Düş ve Çizgi”- Kanal B - Bölüm 4Artera Mimarlık ve İç Mimarlık firmasının sahibi Uğur Batur'un, Kanal B isimli televizyon kanalında katılmış olduğu ve restoranlar hakkında konuştuğu 12.07.2016 tarihli “Düş ve Çizgi” programı.

Mimar Uğur Batur “Düş ve Çizgi”- Kanal B - Bölüm 1Artera Mimarlık ve İç Mimarlık firmasının sahibi Uğur Batur'un, Kanal B isimli televizyon kanalında katılmış olduğu ve mutfaklar hakkında konuştuğu 24.05.2016 tarihli “Düş ve Çizgi” programı.

Biz Bize isimli canlı yayın programıArtera Mimarlik ve Ic Mimarlik firmasinin sahibi Ugur Batur 'un ,Kanal B'de, 13.08.2015 tarihinde katilmis oldugu, Biz Bize isimli canli yayin programı.

Mimar Uğur Batur ile Bayram Sohbeti - Kanal B - Bölüm 1Artera Mimarlik ve Iç Mimarlik firmasinin sabibi Uğur Batur'un, Kanal B'de katılmış olduğu, 16.07.2015 tarihli Bayram Sohbetleri programı.

Mimar Uğur Batur ile Bayram Sohbeti - Kanal B - Bölüm 2Artera Mimarlık ve İç Mimarlık firmasının sahibi Uğur Batur'un, Kanal B isimli televizyon kanalında katılmış olduğu, 16.07.2015 tarihli Bayram Sohbetleri programı. Bölüm 2